Ak Garantili Halı Yıkama

Ak Garantili Halı Yıkama

Ak Garantili Halı Yıkama.  ​​Konusunda uzman ekibimizle birlikte ankara koltuk yıkama,ankara halı yıkama,ankara stor perde yıkama,ankara zebra perde yıkama,ankara yerinde halı yıkama,ankara halı tamiratı , ankara overlok hizmetleri sunan Ankaranın tecrübeli ve en eski halı yıkama firmalarından bir tanesiyiz.Ak garantili halı yıkama olarak %100 müşteri memnuniyeti benimsiyoruz ve bu kapsamda sürekli kendimizi yenileyerek siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

STORE PERDE YIKAMA , HALI YIKAMA , KOLTUK YIKAMA , BATTANİYE YIKAMA , KANEPE YIKAMA, OVERLOK VE TAMİRAT , YORGAN YIKAMA , ÜCRETSİZ ANKARANIN HER BÖLGESİNE SERVİSİMİZ VARDIR.​

1. Toz Alma İşlemi

İlk etapta toz alma makinamız ile halılarınızın tozlarını almaktayız.Toz alma işleminden sonra ise yıkama işlemine geçilir.

2. Halı için uygun şampuanın belirlenmesi ve Yıkama işlemi

Halılar için şampuan belirlendikten sonra tam otomatik halı yıkama makinamızda halılarınız antibakteriyel olarak yıkanır.

3. Durulama işlemi

En önemli aşama durulama aşamasıdır.Çoğu firma maliyetten kaçınmak için etkili ve yeterli bir duruluma yapmamaktadır ve halı üzerinde deterjan kalıntısı ve şampuan kalıntısı oluşmaktadır.Tarafımızca yapılan işlemlerde bu hususa dikkat edilir ve duruluma işlemi tamamlanmış olur.

4. Kurutma aşaması

Kışın kurutma odalarımızda ,  yazın ise üstü kapalı kurutma alanlarımızda halılarınız kurutulmaktadır.

5. Paketleme

Bu aşamada halılar bir kez daha kontrol edildikten sonra paketleme aşamasına geçilir.Sonrasında ise Siz değerli müşterilerimize teslim edilmek üzere halılarınız servis araçlarımıza yüklenir ve yola çıkar.

Ak Garantili Halı Yıkama

Ak Garantili Halı Yıkama

 

2. YERİNDE HALI YIKAMA

1. Yerinde halı yıkama nedir?

Zemine döşenmiş olan halıfleks ve benzeri halıların yerinde temizlenmesi ve yıkanması işlemine yerinde halı yıkama denir.

2. Yerinde halı yıkama nerede ve nasıl yapılır?

Yerinde halı yıkama Cami,Mescid,yurt,toplantı solanları,okul,ofis,büro vb gibi yerleşim alanlarında birçok kişinin ayak bastığı halıların üzerinde  profesyonel olarak yerinde halı ve zemin yıkama yapılır.Bu bahsettiğimiz yerlerde vakit geçirmek ve yaşamak sağlığınız açısından tehdit oluşturabilir.

Ak Garantili Halı Yıkama

Adres : Yükseltepe mahallesi 1668.cadde 18/b KEÇİÖREN/ANKARA
Telefon : (0 312) 396 76 77 – 0 542 434 62 81
Mail : [email protected]m
Web : http://www.akgarantilihaliyikama.com

Yorum yapın