Emin Halı Yıkama

Posted on: 8 Ocak 2017, by :
Emin Halı Yıkama

Emin Halı Yıkama

Emin Halı Yıkama. Firmamız en etkili temizlik ürünlerinden olan YUMOŞ ve AMWAY ürünlerini kullanmaya ve Pendik’teki çalışmalarına devam etmektedir. Uzman ve güler yüzlü personellerimiz ile birlikte halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, oto içi buharlı kuaför uygulama ve buharlı koltuk yıkama hizmeti veriyoruz.

Emin Halı Yıkama, güvenilir ve kaliteli bir şekilde çalışmaktadır. Adres bilgilerinizi aldıktan sonra tarafınıza ulaşıyor ve halı ya da koltuklarınızı alarak fabrikamıza götürüyoruz. Tüm lekelere karşı etkili çözümler ürettikten sonra dilediğiniz tarihte yine adreslerinize ulaştırıyoruz. Halılarınızın yıkanmasından sonra etkili bir şekilde kurutulması da yine firmamız tarafından gerçekleşmektedir.

Koltuklarınıza da herhangi bir zarar vermeden en hijyenik ortamlarda yıkıyor ve sizlere sunuyoruz. %100 müşteri memnuniyeti kapsamında İstanbul Pendik Kurtköy mahallesinde de en iyi hizmeti sunarak ücretsiz ulaşım imkânı da sunuyoruz. Bunun yanı sıra genel temizlik hizmetleri de tarafımızca verilmektedir. Koltuk yıkama konusunda da öncü firmalar arasında olan Emin Halı Yıkama, ithal koltuklarınızı ilk gün ki temizliğine ulaştırır ve 7/24 hizmet vermeye devam eder.

Halı ve koltuklarınızı bizlere ulaştırarak daha sağlıklı bir yaşam alanı oluşturmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz. Pendik bölgesinde en iyi hizmeti sunan firmamız ile birlikte tüm yağ ve kirleri yok ediyor ve bu işlemi en iyi teknolojiyle gerçekleştiriyoruz. Kullandığımız vakumlama makinesi sayesinde de ürünlerinizi ilk gün ki kaliteye ulaştırarak adresinize ücretsiz olarak teslim ediyoruz.

Emin Halı Yıkama
Emin Halı Yıkama

Emin Halı Yıkama

Adres : Yayalar mah. yayalar cad. no:7 Emin Halı Yıkama Sistemi Pendik / İstanbul

E-mail : [email protected]

Telefon : (0216) 307 11 11

Cep : (0532) 793 19 00

Cep : (0506) 907 51 71

http://www.eminhalitemizleme.com/kurtkoy-hali-yikama/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir