Falez Halı Yıkama Antalya

Falez Halı Yıkama 1998 yılından bu güne kadar artan deneyimi ve kapasitesi ile çağdaş temizlik ve hijyen anlayışını tüm hizmetlerine yansıtarak, Akdeniz bölgesinde sektörün ön sıralarına yerleşmeyi başarmıştır. Firmamızda teknolojinin son ürünleri ile dünyanın kabul ettiği tüm normlara uygun kalitesi ve ayrıntılardaki titizliği ile hizmet yelpazesini sürekli zenginleştirmeye devam etmektedir.

Korona virüs dönemimde temizlik daha da önemli bir konuma geldi. Sağlık için ayda 1 kere halılarınızı yıkatınız. Antalya daki en iyi firmalar arasın da.

Halı ve Koltuk Yıkama bünyesindeki uzman kadrosu ile gerek hizmet anında gerekse sonrasında verdiği profesyonel servis yıllardır takdir edilmektedir. 2005 yılı başında ise temizlik ekipmanları, temizlik ürünleri satışı ve halı & tekstil yıkama fabrikasını da faaliyete geçirmek suretiyle, tüm temizlik ve hijyen konusunda, çözüm ortağı olmuştur ve olmaya da devam edecektir.

Profesyonel hizmet almak için bizi arayın.

Falez Halı Yıkama Antalya

ADRES      : Şirinyalı Mah. 1497 Sok. Sapmaz Apt.27/1 Antalya
TELEFON : 0 242 322 88 15 – 0 242 316 09 65
E-POSTA   : [email protected]
WEB           : http://falezhaliyikama.com.tr/

Falez Halı Yıkama

Falez Halı Yıkama

 

Anahtar Kelimeler; Halı Yıkama, Temizlik, Yorgan Yıkama, Battaniye Yıkama, Yerinde Halı Yıkama.
Antalya ve ilçelerine halı yıkama, koltuk, perde, çekyat, store, sandalye cami ofis otel yıkama yapan firmalar için tıklayınız.

Yorum yapın