Nehir Halı Yıkama

Posted on: 12 Mart 2017, by :
Nehir Halı Yıkama

Nehir Halı Yıkama

Nehir Halı Yıkama.  Nehir Hali Yikama Fabrikamizda, kaliteli hizmeti ve profesyonel kadromuz ile, halilarinizi hijyene önem vererek BÜYÜK titizlikle yikiyor ve kalite kontrolünü yaptiktan sonra, paketleyip teslim edilmek üzere hazirliyoruz. firmamiz istanbul içi ücretsiz servis hizmeti vermektedir.

Güngören Halı Yıkama, Halı Temizleme, Haznedar Halı Yıkama, Koltuk Yıkama, Yorgan Yıkama, Bağcılar Halı Yıkama, Esenler Halı Yıkama, Bahçelievler Halı Yıkama, Merter Halı Yıkama, Tozkoparan Halı Yıkama, Bakırköy Halı Yıkama, Bayrampaşa Halı Yıkama, Yenibosna Halı Yıkama, Zeytinburnu Halı Yıkama, Gaziosmanpaşa Halı Yıkama.
Genç Osman Halı Yıkama, Elyaf yorgan yıkama, Yün yorgan yıkama, Yerinde halı yıkama, Bünyan halı yıkama, Hereke halı yıkama, Çin halı yıkama, Nepal halı yıkama, Haliflex yıkama, Kilim yıkama, Yorgan yıkama, Tül, perde yıkama, Battaniye yıkama,  Afgan halı yıkama, Antika halı yıkama, Döşeme altı halı yıkama, Ipek halı yıkama, Eski el dokuma halısı yıkama, Egin halısı yıkama ve Antika halı tamiri.
Nehir Halı Yıkama
Nehir Halı Yıkama
Web : http://www.nehirhaliyikama.com
web  : http://www.nehirhaliyikama.net
Telefon: 0212 644 1 644
Telefon: 0212 677 5 263

2 thoughts on “Nehir Halı Yıkama

  1. Gerçekten çok kaliteli bir firma işini layıkı ile yapuyorlar. Kaliteli hizmet halılarım çok kötüydü bu firma sayesinde yenilendi..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir