Vatan Halı Yıkama Fabrikası – Sakarya

Vatan Halı Yıkama Fabrikası – Sakarya Serdivan. Vatan Halı Yıkama Merkezi 2015 döneminde profesyonel halı temizliği yapılması amacıyla kurulmuş ve sektöründe en iyi hizmet veren firma olmak için çalışmalarına devam etmektedir. Kurulduğu günden bu güne kadar, halı yıkama işleminin profesyonel bir hizmet anlayışı gerektirdiğinin farkında olan VATAN Halı Yıkama Merkezi, bu amaçla gerek ekibini gerekse ekipmanlarını geliştirmektedir.

Firmamızda yalnızca halı temizliği üzerine hizmet verilmektedir. Tüm işlem boyunca halıların hijyenik bir şekilde işlem sırasını takip etmesine özen gösterilmektedir. Halılarınızın evinizden teslim alınıp, temizlendikten sonra evinize teslim edilene kadar bu temizliğin muhafazası garanti edilebilmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli, saygılı ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile Sakarya nın her yerinde müşterilerine kalitesini ispat etmek ve en iyi standartlarda temiz ve güvenli hizmet sunmak için gereken her şeyi yapmaya çalışmaktadır.

Vatan Halı ve Koltuk  Yıkama – Serdivan Halı Yıkama Sakarya

Hızla gelişimlerin yaşandığı günümüz koşullarında müşterilerimizin beklentilerine cevap verebilecek aktif, etkin ve saygın bir hizmet kuruluşu olmak istiyoruz…. Bu nedenle Tecrübemizden aldığımız güç ile beklentilerinizi en üst düzeyde karşılamak, üstün kalitede, güvenilir hizmeti; arzu eden herkese en etkili şekilde sunmak. Sağlıklı, Temiz, Hijyenik ortamlar oluşturmak, % 100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızdan; kaliteli, güvenilir hizmet arayan tüm tüketicinin faydalanmasını sağlamak. Yüksek hizmet kalitemizi standart halde sürdürmek, ilimizin en büyük değil en iyi halı yıkama firması olmak.

VATAN Halı Yıkama Merkezi, halı temizliği ve bakım alanında üstlendiği her işi en iyi kalitede yapmayı prensip edinmiştir. Meslek dalımızda toplam kalitenin ayrılmaz unsurları olan; Müşteri değerlerine saygıyı, kendi değerlerine saygı olarak kabul eder. Güler yüzlü, sorumluluk sahibi, saygıyı yaşam biçimi belirlemiş elemanlarla hizmet verir. Olası anlaşmazlıklarda tüketici haklarını peşinen kabul eder ve yasalar çerçevesinde karşı tarafa olan sorumluluğunu mutlaka yerine getirir. Müşterilerine, mutlaka söz verdiği zaman dilimi içinde hizmet verir.

Vatan Halı Yıkama Fabrikası – Sakarya

Adres             :  Vatan Mahalle Şelale Sokak No:41 Serdivan Sakarya

Telefon : 0536 923 89 50  -0536 923 89 50
Web site         : http://www.vatanhaliyikamaci.com

Email              : [email protected]

Vatan Halı Yıkama

Vatan Halı Yıkama

Hizmet Verdiği Bölgeler: Sakarya ve Merkez İlçeleri.

Verdiği Hizmetler: Halı Yıkama, Koltuk Yıkama, Yorgan Yıkama, Battaniye Yıkama, Stor & Zebra Perde Yıkama, Overlok Tamiri.

Vatan halı yıkama, serdvian halı yıkama, sakarya halı yıkama, sakarya da halı yıkama.

Yorum yapın