Koltuk Yıkama Fiyatları

Koltuk Yıkama Fiyatları

Koltuk Yıkama Fiyatları, Halı yıkama firmalarının hemen hepsi koltuk yıkama hizmeti de içindir. Bazı koltuk yıkama firmaları için. Üstelik bu hizmet izleme yerinde verilmektedir. Böyle olması gerekir de işine başlar. Çünkü yıkanacak koltukların evden birinde, yıkama sonrası tekrar eve getirilmesi, bir dizi nakliye işlemi içindir ve bu durum koltukların zarar görmesi için bir risktir.

Ancak burada dikkat edilmesi gereken nokta, firmanın getireceği makinelerin özellikleriidir. Taşınabilir ancak yüksek çalışma temizleme makinelerinin neden olması, koltukların zarar görmemesi gerekir.

İstanbul Koltuk Yıkama Fiyatları

2 Tane 3 lü koltuk ve 1 adet tekli Bellona koltuğumu Bayrampaşa da evimde yerinde 140 TL Bugün yıkattım. Yeni makalemi sitemdeki son makalelerinizi içindir.

Koltuk Yıkama 

Temizlik firmaları köpüklü yıkama yöntemini içerirlar. Bu şekilde koltukların kumaşına ve yüzeyine göre bir zarar gelmez. Ayrıca makinelerin aşırı buhar vermemeleri, yüksek ısının koltuk kumaşlarını deforme etmemesi gerekir önemli bir noktadır.

Bu türden, uygun devirde dönen küçük fırçaları ile lekelerin derinden müdahale eder ve koltukların ilk alındığı gündeki gibi parlaklığa kavuşmasını sağlar. Ayrıca bu makinelerin emiş gücü yaklaşık 20 elektirik süpürgesinin gücüne eşittir. Bu yüzden yıkandıktan sonra koltuğun kumaşında su kalmaz.

Koltuk yüzeyindeki lekeler , kumaşta bir renk değişimi olmamışsa, bu lekelerden kurtulmak mümkündür. Burada yıkamada temizlik firması hangi tür şampuanı kullandılabilir. Kullanılan ko yıkama yıkama şampuanları yüzdesi bitkisel içerikli ortamda yarar var. Kumaştan lekelerin çıkması için hiçbir temizlik firması yüzde yüz garanti veremez. Ancak kumaş üzerinde çok ağır bir leke yoksa, bunların iyi bir şampuanla çıkarılabilir. Ağır lekeler ise elden geldiğince hafifletilir. Çünkü koltuk kumaşları kir tutmayan, kirleri kolay bırakan tarzda üretilir. Sıradan şampuanların olduğu durumda koltukların kumaşı çok daha çabuk solar ve yıpranmaya başlar.

Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Koltuk da yıkayan halı yıkama firmalarında, koltuk yıkamada da halı şampuanlarını kullanmaktadır. Sadece sadece koltuklarda kullanılan insan sağlığı için tehlike yaratmayan ve son derece güçlü ve kaliteli şampuanlar tercih edilir. Bunu yapan firmalar ise, sadece koltuk yıkayan firmalardır.

Temizlik firmalarının önerisi, hiç kir göstermese de, koltukların yılda en az bir kere temizletilmesidir. Sağlıklı bir yaşam alanı için faydalı bir kullanır. Tozlu ve etkili bakterilerin etkili bir koltuk, sağlık kontrolü, kirli bir halıya göre çok daha tehlikelidir. Koltuklara her yerde kalkın, tozlar ve akarlar havaya kalkar. Bunların bir kısmı ise soluma yoluyla ciğerlere kadar ulaşabilir. Bu da astım dahil bazıları hastalığın nedenidir.

Yorum yapın